turkspace.ch

Nezarette grup seks sohbet +18 Büyüt Küçült Antalya turkspacech Asayiş Şube Müdürlüğü’nde meydana gelen olayda nezarette bulunan hayat kadınıyla grup seks yapan iki polis görevden ihraç edildi.
Fuhuş yapmak ve yer temin etmek suçundan aranan G.T.’yi Konyaaltı’nda bulunan bir otele yapılan baskın sırasında yakalayan ve gözaltına alan İnfaz Büro Amirliği Ekipleri, kadını ertesi gün adliyeye çıkarılmak için nezarethaneye koymuş. Kadın burada polis memurları İ.T. ve M.A. ile grup seks yapmış ve bu olay MOBESE kameraları tarafından saniye saniye görüntülenmişti. Nöbetçi müdürün bastığı 2 polis açığa alınırken, 5 polis hakkında da soruşturma açılmıştı. İdari soruşturma kapsamında ifade veren G.T. polislerin kendisini taciz etmediğini söyleyerek, “Hallerine üzüldüm, onlarla beraber oldum” demişti.
İdari soruşturmanın tamamlanmasının ardından soruşturmayı yürüten müfettişler, iki polis memuru hakkında meslekten ihraç kararı alınmasını öngördü, Disiplin Kurulu’nun kararını İçişleri Bakanlığı da onayladı.
Polis memurlarından İsmail T.’nin, kadınla cinsel ilişkiye girmekten, diğer polis M.A.’nın ise gözcülük yaparak olaya göz yummak suçundan meslekten ihraç edildikleri öğrenildi.

Advertisements
This entry was posted in Ask. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s