adana sohbet haberleri

Adana sohbet, Ankara sohbet, Antalya sohbet, İstanbul sohbet, İzmir sohbet, Konya Sohbet, Kozan sohbet, Mersin sohbet adana sohbet adana chat odaları adana çet adana kanalları muhabbet adana sohbet odaları adana chat odalari adana sohbet odası adana sohbet kanalları adana  Kuyumculuk yapan bir kişi, borcunu ödemeyen bir kişiden borcunu isteyince, evinin kundaklandığını ileri sürdü. adana kamerali sohbet adana-sohbet-haberleri

Adana’da kuyumculuk yapan bir kişi, daha önce kendisinden mal alan ancak borcunu ödemeyen bir kişiden borcunu isteyince, içinde annesinin bulunduğu evin kundaklandığını ileri sürdü.

Edinilen bilgiye göre olay merkez Seyhan ilçesi Ziyapaşa mahallesi K Gülmen apartmanı 4. katta meydana geldi. Kuyumculuk yapan oğlu Serdar Sezgin (30) ile birlikte yaşayan Sevinç Sezgin (55), saat 15.00 sıralarında eve geldi. Ev işlerini yapan Sevinç Sezgin, bir süre sonra kapıda sesler duydu. Evin kapısından dumanlar geldiğini gören Sezgin, kapıyı açınca bir anda alevlerle karşılaştı. Demir kapı olduğu için dışarı çıkamayan Sezgin, pencereden bağırarak aşağıdaki vatandaşlardan yardım istedi.

Yardım çığlıklarını duyan vatandaşlar itfaiyeye haber verirken yangın, kısa sürede söndürülerek eve yayılması önlendi. Yangın haberini duyunca koşarak eve gelen oğlu Serdar Sezgin’e sarılarak gözyaşı döken Sevinç Sezgin, polis merkezine götürülerek ifadesi alındı.

Kuyumcu olan oğlunun alacaklarından dolayı icra takibi başlattığı gün kundaklamanın yapıldığına dikkat çeken Sezgin, “Bu kişilerin ismini polise verdik. Bizim hiçbir düşmanımız yok” dedi.

Ev işlerini yaparken kapıdan bir tıkırtı gelmesi üzerine kapıya doğru gittiğini anlatan Sezgin, “Kapıyı açtığımda birden alevler üzerime geldi. Demir kapı kapalı olduğu için dışarıya da çıkamadım. Pencereden bağırarak yardım istedim. Komşularım ve itfaiye yangını söndürdü. Bir ara diri diri yanacağımı sandım ve dualar okudum. Hala korkumu atlatamadım” diye konuştu.

Advertisements
This entry was posted in KameraliChat and tagged . Bookmark the permalink.

One Response to adana sohbet haberleri

  1. _FAKIR_ says:

    üç günlük dünya için nebu para hırsı ya deyermi bu olayları yaşamaya yazık:((

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s