Dünyanın En İlginç Seks Rekorları

Dünya üzerindeki en ilginç seks rekorları sizleri oldukça şaşırtacak!
-Guinness Dünya Rekorlar kitabına göre, en tehlikeli seks yaşantısına sahip olanlar, doğu Avustralya’da yaşayan bir fare türü olan Antechinus Stuarii’ymiş. Bu fareler her yıl tüm nüfusun bir araya geldiği büyük bir çiftleşme töreni düzenlerlermiş. Erkek fareler bir sürü dişi fareyle çiftleşirlermiş. Ama bu sırada düşmanlıklar da ortaya çıkarmış. Rakiplerin dövüşmesi hatta bazılarının birbirlerini yemeleri dahi gerekebilirmiş. Bu çiftleşme töreninden sadece birkaç gün sonra bütün erkek fareler yaralanma, açlık, enfeksiyon kapma gibi nedenlerle hayatlarını kaybederlermiş.

-Doktor Jacobus adlı bir doktorun 1935 yılında yayımlanan çalışmasına göre, ereksiyon halindeki en uzun penis 30 santimetre, en kısa penis de 1 santimetreymiş. Erkeklerin hiç penislerinin olmadığı bir hastalık varmış. Bu hastalığın adı da Congenital Hypoplasia’ymış.

-Araştırmacı T. H. Van de Helde’in belirttiğine göre testislerin ebadı insandan insana fazla değişmezmiş. Ancak bölgeye yerleşen bir kurtçuk varmış ve de bu kurtçuk büyük bir skrotum tümörüne sebep oluyormuş. Bazı Afrikalı ve Endonezyalı kabilelerin erkekleri bu şişmiş testisleri erkeklik güçlerinin bir sembolü olarak çevresindekilere göstermekten çok hoşlanırlarmış,

-Houston adlı bir kadın 1999 yılında düzenlediği bir seks partisiyle bütün dünyayı hayrete düşürmüş. Bu parti boyunca 10 saatte 620 erkekle sevişmiş.

-Mısırlılar, Libya’yı işgal ettiklerinde yenilgiye uğrattıkları düşmanın 13 bin 320 tanesinin penisini kesip almışlar. Bu berbat olay MÖ 13. yüzyılda meydana gelmiş.

-İsviçreli biyolog Albrecht von Haller bir keresinde 30.5 santimetre uzunluğunda bir klitoris gördüğünü açıklamış…

-En geniş kalça bazı Afrikalı kabile kadınlarında görülüyormuş. Hottentotten kabilesinden bir kadının kalçasının yarı çapı bir metre geliyormuş. dunyanin-en-ilginc-seks-rekorlari

Advertisements
This entry was posted in arzuluyuz. Bookmark the permalink.

One Response to Dünyanın En İlginç Seks Rekorları

  1. kerkane says:

    bakirköy kerkanesi kalmıyacakmı artık

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s