Sanat ve sosyete dünyası aşk haberleri

sosyete haberleri soyete aşk kacamakları Geçtiğimiz yıllarda şarkıcı Yalın’la aşk yaşayan Derin Mermerci’nin adı, şimdi de ünlü popçu Kenan Doğulu’yla anılmaya başlandı. Birkaç yıl önce Yalın’la ilişkisi ortaya çıkan Derin, annesi Ender Mermerci’nin hışmına uğramış ve popçuyla yollarını ayırmıştı. Uzun süre kimseyle birlikte olmayan Derin’in Yalın’dan sonraki aşkı ise o dönem Elif Germiyanlıgil’le evli olan Mehmet Germiyanlıgil’di!
SON SEVGİLİSİ EVLİYDİ
Ünlü işadamının bu ‘derin’ kaçamağı da günlerce magazin basınının gündemine yerleşmişti. Güzelliği ve aşklarıyla adından söz ettirmeyi başaran Derin Mermerci, yine ilginç bir ilişki haberinin kahramanı olmayı başardı. İddialara göre Derin Mermerci, Kenan Doğulu’yla aşk yaşamaya başladı.
KONSERİNİ İZLEDİ
Bu iddiaların çıkış noktası ise Derin’in Kenan Doğulu’nun Bodrum Fuga Otel’deki konserini izlemesiydi. Sanat ve sosyete dünyasında konuşulanlara göre; Kenan hayranlığını dile getirmekten hiç çekinmeyen sosyetik güzel; konserden sonra oteli Kenan Doğulu’yla birlikte terk etti. İkilinin baş başa otelden ayrılması ve Bodrum’da sık sık buluşması, aşk iddialarını körükledi.

Advertisements
This entry was posted in aşk ve seks itiraflı, Facebook, izle, seks hayat, sesli chat, Sesli Sohbet, youtube. Bookmark the permalink.

One Response to Sanat ve sosyete dünyası aşk haberleri

  1. seslisosyete bayatlamıs sosyete sitesi yalandan haber yaparsan sonu bu kendı siten kapanır sen yalandan haber hikayesini bilmessın ozaman sesli sosyete sitesi gercekten kapanmıstır yeni girişlerimiz hayirli olsun sosyete ailesi yeni adres bellı sadece tikla ve sohbete takıl

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s