Sesli Chat Kullanımı

SesliChat odYüklemek İçin Tıklayınız. Because we love Google                                         * Sesli Chat’i kullanabilmeniz icin bilgisayarınızın ses aygıtını düzenlemeniz gerekmektedir. Örneğin Ses Kartınızın Markası Creative ise Ayarlarınızı What u Here şeklinde gerceklestirmeniz gerekmektedir. Ayarlarınızı yaptıkdan sonra mikrofon alma isteginde bulunup sesli chat odamızda mikrofon alabilirsiniz. Mikrofon alabilmeniz için ‘EL’ iconuna tıklayıp sıraya girmeniz gerekmektedir. sesli-chat-kullanimi

* Sesli chat odalarımızda görüntülü sohbet sohbet yapabilmeniz için, Bilgisayarınızda webcamınızın kurulu olması gerekmektedir. Sesli chate giriş yaptıkdan sonra sesli chat abletimizin en altındaki web cam iconuna tıklamanız yeterli olacaktır. Sesli chat sitemizde görüntülü sohbet esnasında kurallara uygun bir şekilde web cam acmayı unutmayınız. Kullanıcıları tahrikedici görüntüler yayınlamayınız. Fake web cam tesbit edildiği taktirde sunucudan uzaklaştırılacağınızıda unutmayınız. Web cameranızın çözünürlük derecesini systemimiz otomatik olarak algılamaktadır.

* Sesli chat esnasında karşınızdaki kişilere web camınızı actıkdan sonra uyarı göndermenize gerek yoktur. Web kameranızı görüntüleyecek kişi rumuzunuzun yanındaki kamera işaretine tıkladıkdan sonra küçük bir pencerede sizi görüntüleyebilir.

Advertisements
This entry was posted in görüntülü sohbet, Goruntulu Chat, Kamerali Chat, kameralı sohbet, sesli chat, Sesli Sohbet, SesliChat, SesliSohbet and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s